Zábava a Hudba

Vybrali jsme pro Vás na rok 2022  (hudba, koncerty, festivaly, vystoupení)
Přehled zde :

 

E-shop eSpecialka.cz pro Vás vybral a doporučuje...

 

 


 

RO_v-ticketlive-HYBERNIA_SLIDER_WEB_14NOV20

začínáme 14.11.2021 ve  20:00hod - POZOR ZMĚNA !!!  Přeloženo na nový termín 31.3.2022 !!!

Přjďte na narozeninový mejdan roku kde showman Roman Ondráček s kapelou Rakeťáci spolu se svými hvězdnými hosty oslaví 55. narozeniny.

Hosté Michal David, Vašo Patejdl, Ondřej Ruml.

Prodej vstupenek   objednej zde


AR_WEB_SMOLIK_SVECENY_BRNO (1)

Jakub Smolík příjíždí po 2 letech znovu do Hradeckého kraje, kde se na něj opět těší věrné fanynky a fanoušci. Tentokrát si pro publikum připravil úžasný doprovod svých největších hitů. Tentokráte Jakuba nedoprovodí jen jeho kapela, ale i dětský pěvecký sbor a speciální host Jaroslav Svěcený. Přijďte si tento sváteční den, kdy ho celá ČR slaví jako svátek svobody, užít kulturně skvělým koncertem, a to jak mistra kytary Jakuba Smolíka, tak houslového mistra Jaroslava Svěceného za doprovodu dětských pěveckých talentů.

začínáme 17.11.2021 v  19:00hod

Prodej vstupenek   objednej zde


 AR_WEB_ULRICH

Sourozenci Ulrychovi přijíždí do Prahy se svým mimořádným koncertem za doprovodu dvou kapel, a to jak skupina Javory, tak Javory beat. Hana a Petr jako duo, působí na scéně již několik dekád a dá se říci, že již patří mezi legendy české hudby. Svou hudbou si získali několik generací a získávají si fanoušky svými písněmi do dnes. Na koncertu zazní jak jejich notoricky známé hity, tak nová tvorba této české dvojice. Přijďte si užít opravdu skvělý hudební večer...

začínáme 16.03.2022 v  19:00hod

Prodej vstupenek   objednej zde


AR_SPALENY_WEB

Petr Spálený, jakožto legenda české scény, vystoupí v Pražském divadle Broadway těsně před oslavou svých 78. narozenin. Nenechte si ujít koncert úspěšného hudebníka, skladatele, zpěváka a kytaristy za doprovodu Apollo bandu. Nebude chybět hvězda semaforu Miluška Voborníková. Zazní hity jako Plakalo baby, Motel nonstop, Dáma při těle, Až mě andělé… a mnoho dalších.

Těšíme se na vás!

začínáme 10.03.2022 v  19:00hod

Prodej vstupenek   objednej zde